رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور مطرح کرد:

نماز جمعه، موعد قرار بندگی مؤمنان

لرستان رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: نماز جمعه موعد قرار بندگی مؤمنان است که مؤمنان در آنجا برای بندگی گرد هم جمع می‌شوند.

به گزارش کوله بار، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، اظهار کرد: نام لرستان در کشور با تعابیر مقام معظم رهبری دوباره مطرح شد.

وی با ذکر این مطلب که نام لرستان قرین وفاداری، صلابت، جوانمردی، علم و معرفت است، خاطرنشان کرد: لرستان هم از حیث وجود عالمان ربانی و هم در محور جهاد و شهادت می‌درخشد

علی‌اکبری با اشاره به این‌که سوابق مجاهدت و بزرگی و ولایتمداری لرستان زبانزد است، ادامه داد: نماینده رهبری در جایگاه هدایتگری مردم رسالت بزرگی دارد و در وحدت‌بخشی نیروها وظیفه خطیری بر عهده دارد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با گرامیداشت یاد آیت‌الله میانجی و تقدیر از زحمات آیت‌الله میرعمادی، اضافه کرد: آیت‌الله میرعمادی در این ۱۲ سال منشأ خدمات بود و امروز از بین فضلای استان حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی پرچم نمایندگی ولی‌فقیه در استان لرستان را بر عهده می‌گیرد.

وی ویژگی‌های علمی و سوابق جهادی حجت‌الاسلام شاهرخی را از نقاط قوت ایشان برشمرد و گفت: لرستان در آغاز گام دوم با حضور حجت‌الاسلام شاهرخی سال‌های خوبی را خواهد داشت.

علی‌اکبری وظیفه نماینده رهبری را پشتیبانی از حرکت عمومی جامعه برشمرد و گفت: نماز جمعه موعد قرار بندگی مؤمنان است که مؤمنان در آنجا برای بندگی گرد هم جمع می‌شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها